Vrapçişte İlköğretim Okulu Vrapçişte Futbol Kulübü Pazarce.COM - Online İlan Sitesi
Giriş

Makedonya futbolu yatırıma muhtaç


Sloga Yugomagnat Futbol takımının eski fudbolcusu ve Uluslararası Futbol Federasyonu FİFA tarafından menajer olarak belirlenen Necmedin Mehmeti, futbol hayatına çok küçük yaşlardan başladığını söyledi. O dönemlerde Makedonya'Nın önde gelen futbolcularından biri olan Mehmeti, Makedonya'daki futbola yeterince hatta hiç denecek kadar yatırım yapıldığını ve bunun futbolun ilerlemesi için yeterli olmadığını söyledi.

Tefeyyüz Futbol takımı başarıdan başarıya koşuyor


Tefeyyüz İlköğretim Okulu Fenerbahçe Futbol Kulübü başarılara doymuyor. Bu kulüp kapsamında faaliyet gösteren bütün takımların Sorumlusu Sadettin Ali, azimli ve gayretli çalışma neticesinde 1998 nesil takımlarının ülke genelinde birinci, 2000 nesil takımının ise üçüncü olduğunu açıkladı.

Lucas Neill Cim Bom'da

Lucas Neill

Galatasaray'ın dünkü idmanı pür neşe içinde geçti. 75 dakika sürmesi planlanan çalışmayı, futbolcular kendi istekleriyle yarım saat daha uzatıp antrenmana devam etti.

Ferrari 'efsanesi' Mercedes'te

Ferrari 'efsanesi' Mercedes'te

Formula 1'in yaşayan efsanesi Schumacher resmen döndü. 7 şampiyonluğu bulunan Alman pilot, “Mercedes'e yarışmaya değil, şampiyon olmaya geldim” diye konuştu.

Siena'da utanç gecesi: 101-58

Fenerbahçce Ülker

Maça oyun kurucu olarak Serhat’la başlamak hangi akla hizmet... Barcelona’daki facia ders olmamış Tanjeviç’e. Rakip Siena. Amiyane tabirle savunmada ‘Köpek gibi’ saldırıyor.

Frank Rijkaard Aslan'ı kesmedi!

Frank Rijkaard Aslan'ı kesmedi!

Galatasaray'ın dünkü idmanı pür neşe içinde geçti. 75 dakika sürmesi planlanan çalışmayı, futbolcular kendi istekleriyle yarım saat daha uzatıp antrenmana devam etti.

Ricardo Costa Galatasaray'da!

Ricardo Costa Galatasaray'da

Galatasaray, Portekiz Milli Takımı'nda da forma giyen Wolfsburg'un stoperi Ricardo Costa için Alman
28 yaşındaki Portekizli Ricardo Costa'nın kulübü ile bonservisi konusunda anlaşma sağlanırken, yönetici Haldun Üstünel bu oyuncu ile yarın bir araya gelecek.

Pandev Inter'de

Goran Pandev İnter'de

Lazio'dan olaylı bir şekilde ayrılan Goran Pandev, Inter ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Bu RSS beslemesine abone ol
Sportbook sites http://gbetting.co.uk/sport with register bonuses.

Banner 468 x 60 px