Vrapçişte İlköğretim Okulu Vrapçişte Futbol Kulübü Pazarce.COM - Online İlan Sitesi
Giriş

Yaser Ve Naser: “Sağlıklı Dişler, Güzel Gülüşler İçindir”

Üniversiteyi tamamladıktan sonra en büyük hedefimiz, din, dil, ırk ayrımı yapmadan diş sağlığı alanında bütün vatandaşlarımıza en iyi bir şekilde hizmet etmek, onlara diş sağlığının korunması hakkında faydalı tavsiyelerde bulunmak ve sağlıklı dişlere sahip olmalarına vesile olmaktır.

Kadire Sali Vrapçişte’nin Sevinci Oldu..

Vrapçişte İlkokulu öğrencilerinden Kadriye Sali, Eskişehir'de gönüllü eğitimciler derneği tarafından düzenlenen Türk dünyası bilim olimpiyatlarında yer aldığı sandalye projesi ile birinciliği kazanarak büyük bir başarı elde etti. Sali'nin projesi ile birlikte elde ettiği başarı bu alanda Vrapçişte ilkokulunun ilk başarısı oldu. Büyük bir gayret ve disiplinli çalışma sonucu başarıya ulaşan Kadriye Sali ile ve bu süreçte kendisini büyük destek veren öğretmeni Ümit Süleyman ile çok amaçlı sandalyesini ve başarı hikayesini konuştuk.

  • Kategori Eğitim

Makedonya seçimleri ve düşündürdükleri...

Makedonya halkı, dördüncü cumhurbaşkanını ve beşinci mahalli temsilcilerini seçmek üzere 22 Mart (ilk tur) ve 5 Nisan (ikinci tur) tarihlerinde sandık başına gitti. Bir milyon 792 bin 82 seçmenin oy kullanma hakkının olduğu seçimlerde 4 bin 500 gözlemcinin yanı sıra, sivil toplum kuruluşu Most`tan 7 bin gözlemci görev yaptı. Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı AGİT de seçimleri ülke genelinde görevlendirdiği 400 gözlemciyle takip etti. 

Hadise Makedonya`yı büyüledi!

 Rusya`nın başkenti Moskova`da mayıs ayında düzenlenecek 54. Eurovision Şarkı

Yarışmasında`Düm Tek Tek` adlı şarkısıyla Türkiye`yi temsil edecek Hadise, Balkan ülkeleri turu kapsamında Makedonya`ya geldi.

AB Üyelerinden Vize Liberalleşmesi Talebi

vizaAvrupa birliğine üye ülkelerden İtalya, Polonya, Slovenya, Macaristan, Slovakya, Estonya, Letonya ve Litvanya dışişleri bakanlarının Avrupa Komisyonuna gönderdikleri yazıda Makedonya ve Batı Balkan bölgesinden diğer ülkelerin vize liberalleşmesi hususunda istenen şartların yerine getirilmesinde gösterdikleri ilerlemeleri vurgulayarak Şengen vize bariyerinin ertelemesiz kaldırılmasını istedi.

Bu RSS beslemesine abone ol
Sportbook sites http://gbetting.co.uk/sport with register bonuses.

Banner 468 x 60 px