Vrapçişte İlköğretim Okulu Vrapçişte Futbol Kulübü Pazarce.COM - Online İlan Sitesi
Giriş
Подробнее на сайте: http://joomspider.com http://tryjoomla.nethttp://leadnews.ru http://health-treatment.ru
http://repair-dwelling.ruhttp://choose-house.ruGo to top of pagehttp://java-code.ru http://body-treatment.ruhttp://my-immobility.ruhttp://dohodok.ruhttp://kupil-jilie.ru http://grand-finance.ruhttp://maintain-health.ruhttp://buy-immobility.ruhttp://my-houseroom.ru

Bu bayram Makedonya Türklerinin varlığının kanıtıdır

Makedonya Türklerinin resmi bayramı olan 21 Aralık Türkçe Eğitim Bayramı’nın merkezi töreni, bu akşam Makeodnya Türk Sivil Teşkilatlar Birliği ( MATÜSİTEB) organizasynunda T.C. Üsküp Büyükelçiliği, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Yunus Emre, Yurtdışı Türkler ve Akraba Türkleri Başkanlığı’nın desteği ile Üsküp’teki Holiday İnn otelinde gerçekleştirilen “Dünden yarına Makedonya’da Türkçe Eğitim” konulu konferansla yapıldı.

Makedonya Öğrenciler Yeniden Sokaklarda

İlk protestoya nazaran daha fazla öğrencinin katıldığı protesto yürüyüşünde, Makedonca, Arnavutça ve Türkçe dövizler açıldı ve devlet sınavına karşı sloganlar atıldı.

  • Kategori Eğitim

NATO'dan Makedonya'ya "Reform" Uyarısı Yapıldı

NATO Askeri Komite Başkanı General Knud Bartels, Makedonya’daki askeri reform sürecinin devam etmesinin büyük öneme sahip olduğunu vurguladı. Makedonya ziyareti kapsamında Makedonya Genelkurmay Başkanı Korgeneral Goranço Koteski ile görüşen Bartels, baş başa ve heyetler arası görüşmelerin ardından düzenlenen ortak basın toplantısında konuştu. 

Bu RSS beslemesine abone ol
Sportbook sites http://gbetting.co.uk/sport with register bonuses.

Banner 468 x 60 px