Vrapçişte İlköğretim Okulu Vrapçişte Futbol Kulübü Pazarce.COM - Online İlan Sitesi
Giriş

Türk Demokratik Partisi’nin Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı Düzenledi

TDP MYK'sında memurların işe alınımı konusu ele alındı. Bu bağlamda; hem geçtiğimiz ay açılan polis memurları ilanında, hem de önümüzdeki ay hükümet tarafından açılacak olan yeni devlet memurlarının işe alınımı ilanı ile ilgili, partinin gereken çalışmaları yapması ve ilanlarda Türklerin hakça temsil edilmesi konularında çalışmaları takip etme kararı alındı.

Makedonya seçimleri ve düşündürdükleri...

Makedonya halkı, dördüncü cumhurbaşkanını ve beşinci mahalli temsilcilerini seçmek üzere 22 Mart (ilk tur) ve 5 Nisan (ikinci tur) tarihlerinde sandık başına gitti. Bir milyon 792 bin 82 seçmenin oy kullanma hakkının olduğu seçimlerde 4 bin 500 gözlemcinin yanı sıra, sivil toplum kuruluşu Most`tan 7 bin gözlemci görev yaptı. Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı AGİT de seçimleri ülke genelinde görevlendirdiği 400 gözlemciyle takip etti. 

Türk El Sanatları Makedonya`da Sergilendi

TİKA Başkanlığı ile Konya Büyükşehir Belediyesi ve Makedonya`Vizyon` Derneği işbirliğinde Üsküp`te açılan `Türk El Sanatları` kursunun mezunları, ilk sergilerini düzenlenen törenle Üsküp `Kurşunlu Han`da açtı. Kursiyerler sekiz aylık eğitim süreci boyunca hazırladıkları eserleri görücüye çıkardı. Arasında kurdele nakışı, ahşap boyama, takı tasarımı, çini boyama sanatı ve ebrunun yer aldığı sergi, davetliler tarafından büyük ilgi gördü.
Bu RSS beslemesine abone ol
Sportbook sites http://gbetting.co.uk/sport with register bonuses.

Banner 468 x 60 px